Tagi

Decoupage, poradniki, instrukcje z obrazkami, teoria i praktyka. Galeria, Biżuteria artystyczna. Gotowanie i malowanie. Przepisy kulinarne.

czwartek, 7 kwietnia 2011

Inspirowane decoupage'em


Praca przy decoupage'u bardzo zachęciła mnie do rysowania i malowania.  To jest tarcza zegara. Przynajmniej miała to być tarcza zegara. Teraz nie jestem pewna. Więcej przedmiotów nad którymi pracuję jest w całości namalowanych (bez wykorzystania gotowych motywów z papierów i serwetek) lub z wykorzystaniem transferów ale z moich własnych zdjęć. 

Na zdjęciu rysunek wykonany długopisem, naklejony na deskę mdf, następnie w niektórych miejscach zrobiłam siateczkę drobnych spękań (preparaty dwuskładnikowe) a same szczeliny podkreślałam farbami olejnymi. Jestem  bardzo zadowolona z efektu.


Blog powstał z myślą o pokazywaniu prac decoupage, głównie tradycyjnego. Ale się rozwijam i zmieniam. W miarę poznawania ciekawych właściwości preparatów wykorzystywanych przy dekoracjach decoupage powstają w mojej głowie przeróżne pomysły i obrazy.  Następne posty będą dotyczyć transferów i więcej będzie o malowaniu niż naklejaniu. A ja będę pokazywać bardziej "mroczne" prace.  

1 komentarz:

  1. Takie prace są najpiękniejsze !Jestem zachwycona twoją kreatywnością , czekam na te kolejne genialne pomysły !

    OdpowiedzUsuń